INFO@JAZZELEMENTS.CZ

SVATBY, VEČÍRKY, KONCERTY

TO VŠE UMÍME

OBJEDNAT KAPELU

 • POSLECHNĚTE SI NÁS

  SOFTLY AS IN A MORNING SUNSET

  BABY IT'S COLD OUTSIDE

  SAVING ALL MY LOVE FOR YOU

  LULABY OF BIRDLAND

  SMILE

  Přehrávání se po zavření nezastaví.

 

HRAJEME JAZZ, SWING, BLUES I POPULÁRNÍ ZÁBAVOVÝ REPERTOÁR

S NÁMI SE URČITĚ NEBUDETE NUDIT

Dobrý den, vítáme Vás na našich webových stránkách.
Jsme kapela Jazz Elements, vznikli jsme v roce 2015 a naší skvělou kapelnicí je Barunka Šedivá. Počátky naší kapely ale sahají mnohem dále. Pražané si jistě pamatují, jak Bára s Jendou brázdili pražské jazzové kluby a jako duo kouzlili posluchačům úsměv na tváři. Dnes už jsme ovšem pokročili a jezdíme po celé republice zahrát skvělé jazzové fláky nebo swingové taneční pecky.

 

Na koncertech se nás lidé ptají, jestli bychom jim nezahráli jejich oblíbenou píseň, a tak jsme to pojali tak trochu po svém. Do repertoáru jsme zařadili i populární písně, které lidé znají a mají je rádi. Jako studenti vyšší odborné školy se zaměřením na jazzovou tvorbu  jsme to ale pojali trochu jinak. A tak od nás můžete slyšet písně například od kapely ABBA nebo Beatles v naší jedinečné úpravě. Celý náš playlist najdete zde na stránkách v sekci kontakt.

 

DOVOLTE NÁM, ABYCHOM SE PŘEDSTAVILI

Dokonalé složení kapely trvalo dlouho, ale dnes můžeme s hrdostí prohlásit, že se čas strávený formováním téhle party nebyl zbytečný.

 

Kapelu Jazz Elements tvoří pět muzikantů, kteří za sebou mají mimo studia na jazzových školách také spoustu zkušeností s jinými kapelami.

 

Může se stát, že někdo z kapely nemůže dorazit na koncert, proto s námi občas hrají i naši kamarádi, a tak pokud k vám dorazíme v trochu jiném složení, nezoufejte, určitě vás o nic neochudíme :)

BARBORA ŠEDIVÁ

 

Zpěvačka a herečka původem z Karlových Varů, nyní už 10 let žije a účinkuje v pražských divadlech, kapelách a orchestrech.

Věnuje se profesionálně dabingu, mohli jste ji slyšet například ve filmech Rebelka, Čapí dobrodržužství, Black Panther a nebo ve spoustě seriálech, kde také zpívá.

Studovala herectví na Pražské konzervatoři a nyní studuje VOŠ Jaroslava Ježka, obor jazzový zpěv.

Účinkuje jako sólistka v Orchestru Karla Vlacha, jako herečka v Divadle Semafor a jako zpěvačka v kapelách Suit Up, No headache, Party leaders a velmi jí obohatila 8mi letá zkušenost v kapele Abba World revival.

 

JENDA PUDLÁK

Jan Pudlák, absolvent VOŠ při Konzervatoři Jaroslava Ježka, se věnuje hře na klavír od svých pěti let.

K jazzu jej přivedl jeho otec a od patnácti let navštěvoval hodiny jazzového klavíru v ZUŠ Jan Hanuše v Praze na Břevnově. Během studia na VOŠ se zapojil do pražského jazzového života, a často vystupuje s různými seskupeními (od big bandů až po jazzové trio) v pražských jazzových klubech, jako jsou Reduta, Jazz dock, Napa Undeground, U Malého glena či Blues sklep.

Mezi jeho vášně patří vedle jazzu všech období (od ragtimu až po Wayne Shorter Quartet) také vážná hudba.

 

NICHOLAS ROY ARTHOFER

Začal studovat trubku v 9 letech v New Jersey, USA. Po přestěhování do Seattlu v roce 2003 začal Nicholas hrát s místním dechovým orchestrem, jazzovou kapelou, i se Seattle Youth Symphony Orchestra (symfonický orchestr mladých). Se symfonickým orchestrem hrál díla jako Stravinského Svěcení jara, Mahlerovu druhou symfonii nebo Straussovu Also Sprach Zarathustra. Hrál také s Pacific Northwest Ballet, na hudebním festivalu Marrowstone a jako sólista s Evergreen symfonie.

Po přestěhování do Prahy začal Nicholas budovat kariéru trumpetisty i zde, hrál v různých skupinách, například Condurango, Bára Šedivá kvintet, the Villians, J!Scream, Širotčinec, a nahrával s BACHTALE APSA.

 

ANTONÍN JÍNA

Pochází ze sedmičlenné hudební rodiny, hraje na bicí a zpívá. O Jazz se začal zajímat především na Konzervatoři Jaroslava Ježka; tu vystudoval pod vedením Jana Linharta, Dana Šoltise a Romana Víchy. Mezi jeho vášně patří mimo Jazz i Funk, Soul a Brass music. Spolupracoval např. s Orchestrem Václava Hybše, Ondřejem Kabrnou, Petrem Benešem, Varhanem Bauerem, Fast Food Orchestra. V současné době se věnuje výuce a svým kapelám - Jazz Elements, Anna W Q a Funk Corporation - pro tuto kapelu mmj. píše dechové aranže.

JAN NERUDA

Na basovou kytaru hraje od 16 let. Svou cestu basisty započal na ZUŠ u Tomáše Uhlíka. Od roku 2009 studoval na Konzervatoři Jaroslava Ježka baskytaru a kontrabas. Půl roku studoval na Konzervatoři v Amsterdamu. Vedle svých kapel se také intenzivně věnuje výuce nových talentů na International School of Music and Fine Arts. V minulosti hrál s orchestrem Václava Hybše nebo kapelou Fanfán Tulipán. Dnes mimo Jazz Elements působí také v Party Leaders.

GALERIE

Během našich koncertů nás často diváci fotí a točí. My jsme za to rádi a děkujeme Vám za to. Rozhodli jsme se, že nejlepší úlovky z foťáků a kamer ukážeme na našem webu, takže pokud máte nějaké pěkné fotky, neváhejte nám je poslat na e-mail.

Najdete zde i videa z našeho projektu "Pocta Zuzaně Navarové", ve kterém společně s Tomášem Peckou hrajeme legendární písně Zuzany Navarové.

 

Další fotky a videa naleznete na našem facebooku nebo na youtube.

KDE NÁS MŮŽETE POTKAT

V sekci koncerty se dozvíte vždy nejaktuálnější informace ohledně koncertů, které máme v plánu. Hned pod tímto textem na vás čeká přehledná mapa,

 kde si můžete najít váš nejbližší koncert. V tabulce níže pak najdete ke každému koncertu informace, jak pořídit vstupenku či jak se na akci dostat. Stačí si na něj „kliknout“ :)

Ne všechny naše koncerty jsou přístupné veřejnosti, tuto informaci vám poskytnou ikonky ve sloupci „PRO VEŘEJNOST“.

 

Těšíme se na vás!

Datum Čas Místo Pro veřejnost Detail

NÁŠ REPERTOIR

Píseň Autor

OBJEDNEJTE SI NÁS

Zaujali jsme vás? Chtěli byste, abychom vám zahráli? Nebo se nás chcete jen na něco zeptat? Napište nebo zavolejte, určitě se domluvíme!

INFO@JAZZELEMENTS.CZ

+420 725 729 435

Požadováno

Odesílání formuláře...

Došlo k chybě na serveru.

Formulář byl přijat.

Požadováno

Požadováno

Požadováno

Požadováno

Požadováno

© 2019, JAZZ ELEMENTS